Pedikérka a nehtová designérka

Kód profesní kvalifikace: 69-025-H

Kurz je určen pro uchazeče se středním i základním vzděláním

Cena kurzu: 18.000,-/+2000Kč prezenční forma výuky

Počet hodin: 200

Pedikúra plus přístrojová pedikúra je nyní za cenu 19.800,-


Termín

Kurz je otevírán průběžně po celý rok. Zahájení kurzu i výuka lze sjednat individuálně dle Vašich potřeb.

Co budu do kurzu potřebovat?

Veškerý materiál je v ceně kurzu.

  • platný zdravotní průkaz
  • pracovní oblečení a přezůvky
  • poznámky
  • jednorázové rukavice

Doplňkové kurzy:

  • PŘÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA
cena: 4.200,-/5.200,-
Jednodenní kurz
termíny: dle domluvy
popis: Přeškolení v pedikúře. Přístrojová pedikúra je též známa pod názvy: suchá nebo mediciální. Ošetření speciálním přístrojem pro suchou pedikúru od firmy Coneta. Zrohovatělá pokožka se odstraňuje frézkami při vysokých otáčkách. Precizní ošetření jak pokožky tak i problematických nehtů, odstaňování kuřích ok, ztenšování ztluštělé nehtové ploténky... Vhodné hlavně pro ošetření diabetiků a klientů s léky na ředění krve. 
s sebou: převlečení, přezůvky, poznámky, jednorázové rukavice
  • WELLNESS PEDIKÚRA
cena: 2.500,-/ 2.900,-
Jednodenní kurz
termíny: termín dle domluvy
popis: Při wellness pedikúře používáme speciální kosmetické přípravky. Působením těchto jedinečných přírodních látek s omlazujícími a antioxidačními účinky se ulevuje unaveným nohám a opotřebovaným chodidlům. Zároveň je efektivně odstraněna a léčena tvrdá a popraskaná kůže. Vyvážená směs esenciálních olejů zabraňuje jejímu opětovnému tvoření.K odstraňování ztvrdlé kůže nohou nepoužíváme skalpel, jeho funkci plně nahrazuje účinek profesionálního kosmetického přípravku. Efektivně proniká do zrohovatělých buněk pokožky chodidel. Tyto buňky uvolňuje, aby je bylo možné následně manuálně odstranit plastovou škrabkou.Wellness pedikúra je považována za tzv. celostní ošetření. Kromě profesionální péče prožijete také celkovou relaxaci a uvolnění. Vybrané esence prohloubí prožitek o relaxační aromaterapii. 
s sebou: převlečení, přezůvky, jednorázové rukavice
  • APLIKACE NEHTOVÝCH ŠPON
cena: 1.600,-/1.900,-
Jednodenní kurz
termíny: dle domluvy
popis: Jedná se o efektivní ošetření zarůstajících nehtů. Úspěšná léčba zarůstajících nehtů, okamžitá úleva od bolesti ihned po aplikaci. Aplikujeme BS spange od firmy Coneta s.r.o. Dále se v kurzu dozvíte informace k příčinám, prevenci a ošetřování zarůstajících nehtů. Do kurzu je možné dovést svůj model. 
s sebou: přezůvky, poznámky
  • NEHTOVÁ PROTETIKA
NOVINKA!
cena: 3.600,-/4.200,-
Jednodenní kurz
termíny: dle domluvy
popis: Jedná se o nápravu špatně rostlého či ulomeného nehtu. Lze nahradit i chybějící nehet. protetika se provádí speciálním zdravotnickým materiálem proto je možné tuto náhradu nosit dlouhodobě. Možnost dovést si do kurzu vlastní model.
s sebou: přezůvky, poznámky
 

Další položky menu