Pedikúra

KLASICKÁ PEDIKÚRA- MOKRÁ

Mokrá pedikúra je procedura, při které se nohy standardně před ošetřením namáčí do teplé koupele s vonnou solí, která podporuje uvolnění nohou a změkčení kůže. Poté nohy osušíme, desinfikujeme a skalpelem odstraníme ztvrdlou a zrohovatělou kůži. Vyčistíme nehtové valy a odstraníme nadbytečnou kůžičku kolem nehtů, ostříháme a dopilujeme je do požadovaného tvaru. Na závěr nohy nakrémujeme ošetřující pěnou Callusan.


Další úkony spojené s pedikúrou:

  • Odstranění kuřích ok
  • Řešení ztluštělých nebo zarostlých nehtů
  • Korekce nehtů (při různých deformacích, změně barvy nehtu apod.)
  • Peeling a aplikace masky na nohy

 

 

V RÁMCI PÉČE O NOHY NABÍZÍME K PRODEJI PRODUKTY FIRMY BATAVAN A CALLUSAN

PŘÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA- SUCHÁ

Co to vlastně je medicinální (suchá, přístrojová) pedikúra?


Je to moderní metoda ošetření nohou pomocí vysokootáčkových fréz tzv. nasucho (pokožka, je ošetřena bez předchozího namáčení ve vodě). Práce probíhá na desinfikovaných nohách, obroušením postižených míst brusnými nástavci. Ošetření se provádí frézkami z vysoce kvalitních materiálů. Bruska pracuje ve vysokých otáčkách a je společně se systémem odsávání, čištění, desinfekce a sterilizace kompletně pojata do jednotného programu, který zajistí absolutní hygienický postup. Touto metodou je zaručena bezbolestnost a bezkrevnost celého ošetření. Zrohovatělá kůže je odstraněna fyziologicky přirozeným způsobem-broušením, při kterém nedochází k porušení integrity kůže. Ošetření nehtů pomocí přístrojové pedikúry je pečlivější a šetrnější, při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelné. Nejrozšířenější problémy například kuří oka, zarostlé nehty, deformované nehty, hyperkeratózy (nadměrné ztluštění a rohovatění kůže) a různé prasklinky se odstraňují výbrusem bez bolesti a krvavých poranění.


Medicinální pedikúru by měli navštěvovat především lidé s neuropatií (snížená citlivost nohy vůči bolesti), u kterých je velké riziko poranění při provádění klasické pedikúry (mokrou cestou). Ošetření má také velký význam pro rizikové skupiny lidí s onemocněním žil a tepen dolních končetin, s lupenkou nebo cukrovkou a hemofilií, pro které není klasická pedikúra doporučena. Nedílnou součástí pedikúry je také odborné poradenství a komunikace s klientem.

WELLNESS PEDIKÚRA

Luxusní SPA pedikúra (120 minut)


Jde o pedikúru, která zahrnuje komplexní péči o nohy a příjemnou relaxaci!
Wellness pedikúra je potěšením pro všechny Vaše smysly.


Při wellness pedikúře používáme speciální kosmetické přípravky. Působením těchto jedinečných přírodních látek s omlazujícími a antioxidačními účinky se ulevuje unaveným nohám a opotřebovaným chodidlům. Zároveň je efektivně odstraněna a léčena tvrdá a popraskaná kůže. Vyvážená směs esenciálních olejů zabraňuje jejímu opětovnému tvoření.

K odstraňování ztvrdlé kůže nohou nepoužíváme skalpel, jeho funkci plně nahrazuje účinek profesionálního kosmetického přípravku. Efektivně proniká do zrohovatělých buněk pokožky chodidel. Tyto buňky uvolňuje, aby je bylo možné následně manuálně odstranit plastovou škrabkou.

Nejoblíbenějším ošetřením během luxusní wellness pedikúry je masáž nohou. Masážní techniky vycházejí z tradičních znalostí, odstraňují únavu, probouzejí pozitivní energii a aktivují reflexní body. Ty se ve velkém množství nacházejí právě na ploskách chodidel.

Wellness pedikúra je považována za tzv. celostní ošetření. Kromě profesionální péče prožijete také celkovou relaxaci a uvolnění. Vybrané esence prohloubí prožitek o relaxační aromaterapii.

Udělejte si pro sebe čas a během 2 hodin se nechte hýčkat a opečovávat!
Nejen Vaše nohy Vám budou vděčné.

Luxusní wellness pedikúra zahrnuje:

• Zklidňující a dezinfekční lázeň.
• Peeling s obsahem 100% přírodních abraziv.
• Odstranění ztvrdlé kůže a předcházení jejímu opětovnému tvoření.
• Dočištění a vyhlazení pemzou.
• Ošetření nehtů a nehtových kůžiček.
• Masáž nohou
• Hydratační omlazující zábal nebo jílovou čistící masku pro potivé nohy
• Aplikace vyživujícího krému.

APLIKACE NEHTOVÝCH ŠPON

Účinná pomoc při zarostlých a zarůstajících nehtech. Špona se upevní na nehet. Špona mírně zvedá boční okraje nehtu a tím se uvolní tlak v postranní nehtové štěrbině a na přední nehtový val, čímž v podstatě okamžitě dojde ke snížení bolesti v okolí zarostlého nehtu. Následným trvalým působením špona pomůže nehtu přerůst kritické místo. Po odstranění špony se nehet dále udržuje v optimální délce, aby nedošlo k zastřižení nehtu a následné recidivě.

NEHTOVÁ PROTETIKA

Jedná se o obnovení, opravu, náhradu či doplnění a to buď části nehtu nebo nehtu celého. A to v případech poškozeného nebo deformovaného nehtu, při oslabení nehtové ploténky (sníží se citlivost) nebo z estetických důvodů.

Pro práci je používán speciální zdravotnický materiál, který minimálně zatěžuje vlastní nehet a proto je možné nehtovou protetiku nosit dlouhodobě.

PARAFINOVÉ ZÁBALY

Parafínové zábaly napomáhají nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale mají blahodárný účinek na celé tělo, cítíte se uvolněně, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt – pokožka je sametově hebká. Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou a nohou.
Přes zimu klienty osloví hlavně teplá forma parafinu. V létě naopak ocení studenou- krémovou formu parafinu, která báječně regeneruje namáhanou suchou a popraskanou pokožku!


Vyzkoušejte ho také a ucítíte ten rozdíl již při prvním ošetření.

MASÁŽ NOHOU

Náš kosmetický salon nabízí příjemnou, uvolňující a relaxační masáž nohou, která se týká chodidel, kotníků. Masáž nohou zlepšuje krevní i lymfatický oběh, zlepšuje prokrvení nohou, uvolňuje stres, zbavuje nohy únavy, bolesti i napětí a navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie. Masáž nohou může být také prevencí proti křečovým žilám.


Masáž nohou provádíme velice jemnými pohyby, které pomohou unaveným a oteklým nohám.


Pro koho je masáž nohou vhodná?
Masáž nohou je vhodná pro všechny, kteří chtějí pomoct od bolesti nohou a ztuhlosti svalstva nebo jen chtějí svým unaveným nohám dopřát relaxaci a odpočinek. Naopak se nedoporučuje plísňových a zánětlivých onemocnění.


Účinky masáže nohou:

  • Uvolňuje stres a zklidňuje organismus.
  • Odstraňuje pocit těžkých nohou a otoky.
  • Regeneruje nohy po sportovním zatížení nebo v těhotenství

Pokud tedy máte těžké a unavené nohy, navštivte naše kosmetické studiu a dopřejte si uvolňující masáž, která navrátí Vašim nohám lehkost.

LAKOVÁNÍ 

V letních měsících jsou upravené nohy podmínkou a k upraveným nohám patří i perfektní nehty. Během roku nehtům na nohou nevěnujeme přílišnou pozornost, neboť jsou schované v obuvi. V létě bychom je ale měly udržovat krásné a upravené, neboť jsou na očích a jsou v tomto slunném období vizitkou každé ženy.
Předpokladem každého lakování je zdravý a upravený nehet, proto doporučujeme nechat si před lakováním ošetřit nehty na nohou pedikúrou.
Výběr barvy a značky laků
Barvu laku lze buď sjednotit s barvou nehtů na rukou, nebo lze použít bezbarvý či perleťový lak, který se hodí ke všemu.
Při lakování používáme pouze výživné a pečující laky od kvalitních značek Cedro. Vybrat si můžete z mnoha barevných a třpytivých variant, ale i laků určených pro francouzskou pedikúru.

APLIKACE GEL LAKU

Chcete aby vaše lakování vydrželo? 

Vyzkoušejte u nás NOVINKU ONE STEP gel lak.

Během 15ti minut získáte lakování, které vydrží! 

Cena 350,-

Další položky menu