Manikúra

V NAŠEM STUDIU NABÍZÍME:

  • Klasická manikúra
  • P-shine – japonská manikúra
  • Lakování nehtů
  • Parafinové zábaly
  • Peeling rukou
  • Masáž rukou

 

V RÁMCI PÉČE O RUCE NABÍZÍME K PRODEJI PRODUKTY EXPA NAILS A CEDRO

KLASICKÁ MANIKÚRA

Klasická manikúra je základní péčí o Vaše ruce. Přinese Vám nejen oddech, relaxaci, ale také uspokojivý pocit, že jste pro své nehty udělali maximum. Je určena pro ženy i muže. Základní manikúra obsahuje následující úkony a trvá přibližně 30 až 45 minut.

  • Zkrácení a zapilování nehtů do požadovaného tvaru
  • Odstranění a zatlačení kůžičky
  • Ošetření výživným olejíčkem
  • Leštění nehtůP-SHINE Japonská manikúra

ManikÚra P-shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Doporučujeme ji jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži.
P-Shine by si rozhodně měly aplikovat ty ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí.

Ale pozor, metoda se nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty. Po vytvoření P-Shine manikúry vznikne na povrchu nehtu tzv.glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů, tedy zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje.

PARAFINOVÉ ZÁBALY

Parafínová lázeň a zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky.
Jedná se zejména o tepelnou terapii. Termoterapie je jednou z nejstarších přírodních terapií. Teplota tekutého parafínu při aplikaci je kolem cca 55°C.
Parafínové zábaly působí jako mini-sauna, využívá se pozvolného předávání suchého tepla z parafínu k hloubkovému prohřátí.
V důsledku toho dochází k zlepšení prokrvení ošetřeného místa a tím k stimulaci regenerace tkání, uvolnění svalů a drobných kloubů a vysoké hydrataci pokožky.

Parafínové zábaly napomáhají nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale mají blahodárný účinek na celé tělo, cítíte se uvolněně, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt - pokožka je sametově hebká. Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou a nohou.

Přes zimu klienty osloví hlavně teplá forma parafinu. V létě naopak ocení studenou- krémovou formu parafinu, která báječně regeneruje namáhanou suchou a popraskanou pokožku!
Vyzkoušejte ho také a ucítíte ten rozdíl již při prvním ošetření.

NOVINKA!
GEL LAK od 350,-
Přijďte vyzkoušet úžasné onestep gely

- za 15 minut máte hotový lak,který vydrží až 3 týdny.

Další položky menu