Vizážistika

Poskytujeme poradenskou činnost, která umožňuje našim klientkám vylepšit jejich vzhled a péči o pleť.


Vizážistika velmi úzce souvisí s kosmetikou. Kosmetika jako činnost směřuje k tomu, co nejdéle udržet optimální vzhled a zpomalit stárnutí kůže na základě aplikace kosmetických přípravků a úkonů, vizážistika tento celkový vzhled zdokonaluje.
Provádíme barvovou typologii, která ctí zásadu harmonie barev jednotlivých ročních období. Tyto zásady nám pomáhají poradit našim klientkám tak, aby vznikl soulad mezi jejich osobností s barvami vlasů, šatů a make-upu.
Na základě rozboru podle tvaru obličeje, postavy, účesu, projevu, povolání, je klientovi doporučeno líčení, kosmetika, a popřípadě účes. Znalost korekcí pomůže skrýt drobné nedostatky jak v barevném odstínu pleti či rtů, tak tvarové odchylky či asymetrie částí obličeje.
Barvová typologie pomůže navrhnout odpovídající barevné schéma líčení. Model líčení pro všechny příležitostí, počínaje bleskovým líčením, které vám umožní zdokonalit svůj vzhled během několika málo okamžiků, po líčení pro speciální příležitosti, jako je fotografování nebo slavnostní údálosti.

Výrobky k zakoupení u nás v salonu

O ARABESQUE

Jednoduše nejlepší !
Se značkou Arabesque jste se rozhodli pro nejoblíbenější značku profesionálů a jednu z nejlepších kolekcí dekorativní kosmetiky v oblasti barevného a stylového poradenství.

S Arabesque máte možnost zvýraznit a podtrhnout Vaši osobnost a individualitu.
Dvakrát ročně představuje Arabesque v souladu s aktuálními módními trendy, nové trendy v líčení a tipy pro make up.

S Arabesque získáváte kvalitu, která odpovídá světové úrovni a to vše za více než přijatelnou cenu.

Kosmetice Arabesque byla několikrát udělena cena ,,Professional Beauty Award" za nejoblíbenější kolekci dekorativní kosmetiky německých kosmetických institutů.

Harmonie barev.
Kosmetika Arabesque Vám nabízí aktuální harmonicky sladěný sortiment, rozdělený podle čtyř barevných typů. To znamená, že barvy pro jeden typ se dají navzájem kombinovat.

Jarní a podzimní typ.
Tyto palety obsahují barvy s teplým podtónem. Jarní - barvy jemné , svěží a světlé.
Podzimní – barvy zemité, charakteristické pro tento typ.

Letní a zimní typ.
Těmto paletám vévodí barvy studené. Jemné zamlžené pastelové odstíny pro letní typ, a ledové jasné intensivní barvy pro typ zimní.

Možnost zakoupení dekorativní kosmetiky u nás v salonu!

Novinky a trendy líčení:

Další položky menu