Kosmetické služby

Kosmetické ošetření DR. GRANDEL

PŘEVRATNÝ OBJEV V PĚSTÍCÍ KOSMETICE.

NEMOŽNÉ SE STALO REALITOU

Kosmetika, která dokáže opravit a obnovit buněčnou DNA.

 

Kosmetika DR. GRANDEL

O značce DR.GRANDEL

 

Značka DR.GRANDEL vděčí za svou existenci chemikovi Dr.Felixi Grandelovi,který již v roce 1935 pracoval na výzkumu pšeničních klíčků a vitaminu E,tím připravil cestu pro vysoce účinnou přírodní kosmetiku s výbornou snášenlivostí.Průlom přišel s vývojem speciálního a jedinečného roztoku"EPIGRAN",který má v součastnosti již více než 60letou tradici ve výrobě kosmetiky.Společnost DR.GRANDEL je také již více jak 60 let velmi úspěšná ve vývoji a výrobě aktivních koncentrátů v ampulích určených pro profesionální kosmetiku.Takto získané zkušenosti jsou zárukou unikátního know-how ve světě výroby ampulí.

BEAUTYGEN – gen krásy

Je to revoluční kosmetika, která dokáže opravit a obnovit poškozenou buněčnou DNA!!!

Podle studie až o 61% dokáže tato kosmetika navrátit poškozenou pleť zpět.

Zas o krok dopředu se vědci z laboratoře DR.GRANDEL přiblížili k tajemství mladistvé krásné pleti. Podařilo se jim dekódovat v pleti gen pomocí účinné látky z přírody, „Snow Algae"tzv. GEN KRÁSY,který byl nazván/BEAUTYGEN/.
„Snow Algae Extract"aktivuje v pleti Gen krásy, chrání kolagenová vlákna a zvyšuje elasticitu. Bylo zjištěno, že sněžné řasy"Snow Algae" prokazatelně zvyšují aktivitu kožních buněk a snižují poškození pleti způsobené UV zářením. Jejich vynikající anti-oxidační účinky se zvyšují díky anti-age peptidům, které podporují regenerační mechanismy pleti a snižují proces stárnutí. Hlavní účinnou látkou je sněžná řasa. Je to poměrně velký rod zelených řas, žijících ve sněhu až na hřebenech v samém srdci vysokohorských Alp, kde jsou extrémně nízké teploty, nadměrné množství UV záření a málo živin. Chce-li se řasa chránit proti zmrznutí a spálení, přejde do ochranného režimu a zčervená. To je právě ten moment, kdy se z rostliny získává tento unikátní extrakt, který je pak použit pro obnovu lidské tkáně. Tento mechanismus účinku, v závislosti na modelu přírody je nyní k dispozici i pro vaši pokožku. DR.GRANDEL je první německá kosmetická firma, která nabízí přístup k této revoluční novince. Podle studií chemika vedoucího vývoje z laboratoře DR.GRANDEL pana Martina Schmitze, je tato aktivita obsažená v BEAUTYGENU neskutečná. Je to kombinace extraktu Snow Algae a anti – aging peptidů, kde za prvé je podporován vlastní proces opravy pleti a na straně druhé je proces stárnutí zpomalen. Aktivita genu krásy byla testována ve fibroblastech, kde u mladých a čerstvých měl aktivitu 100%, u starších a namáhaných fibroblastech byla aktivita 46%, po přidání extraktu ze sněžné řasy se aktivita dostala až na 75%, což bylo komentováno podle pana M.Schmitze, jako aktivita pohádková.

PRO KTERÉ ZÁKAZNICE JE TATO ŘADA STVOŘENA?
Tato řada je vhodná pro zákaznice,které kladou velký důraz na mladistvý vzhled pleti.Zákaznice,které se snaží bojovat s vráskami,snaží se zpomalit proces stárnutí a spoléhají na moderní produkty s inovativními účinky,kde inovatimním cílem těchto produktů je aktivovat obnovující proces pokožky,aby pleť těchto zákaznic krásně zazářila.

JAKÉ JSOU HLAVNÍ SLOŽKY TÉTO ŘADY?
Díky nejnovějším vědeckým poznatkům a revoluční aktivní složce byla vyřešena stěžejní otázka stárnutí.Proces obnovy pokožky je aktivován a mladistvý vzhled pleti je zachován.Extrakt ze sněžné řasy je nová a revolučně účinná látka. Tento extrakt aktivuje gen,který je zodpovědný za krásnou pleť, mladistvý vzhled a který dokáže udržet tuto čerstvost podstatně déle. Kromě toho chrání kolagenová vlákna a zlepšuje pružnost pleti.Anti -age peptidy aktivují omlazující proces a vylepšují vzhled pokožky.Anti - age peptidy jsou jako fontána mládí pro vaši pleť.

Pečující řady Dr. Grandel v naší nabídce:

Nabídka služeb v oblasti kosmetiky

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

Oddaluje proces stárnutí, zlepšuje zprůchodňování dutin, snižuje nitrooční tlak, působí proti únavě očí, zlepšuje zrak, má účinky proti bolestem hlavy.
Oči a zrak jsou nenahraditelné hodnoty, které vyžadují tu nejlepší péči. Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje.
Je velice citlivé a snadno bývá poznamenáno věkem, vnější agresí a únavou. Oči reprezentují celkovou fyzickou a duševní kondici. OČI ŘEKNOU VŠE!

ČIŠTĚNÍ PLETI ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ

Hlavice obsahuje kovovou špachtli, ohnutou v úhlu 45°, díky čemu se ultrazvukové vlny mohou šířit po celém povrchu kůže a kladně ovlivňovat uvolňování odumřelých buněk z kožního povrchu. Omlazuje kůži a brání jejímu předčasnému stárnutí. Ultrazvuk umožní vstřebávání aktivních látek do hlubokých vrstev pokožky (sonoforéza). Mikromasážní účinek ultrazvuku zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu.
Kontraindikace: těhotenství, kardiostimulátor, novotvary kůže, vysoký krevní tlak, porucha lymfatického systému.

TRVALÁ NA ŘASY

Tato metoda řasy natočí, nadzdvihne a zvýrazní. Zároveň se Vám díky natočení řas opticky zvětší a otevřou oči.


Trvalou na řasy provádíme za pomoci speciálních natáček. Díky možnosti výběru z různých velikostí natáček je možné udělat trvalou i na velmi krátkých řasách.
Trvalá na řasy není bolestivá a nepoškozuje řasy. Samotný proces trvá přibližně 45 minut a Vaše řasy po něm vydrží krásně natočené 2 – 3 měsíce.
Po trvalé je možné řasy dále nabarvit. Výsledek po nabarvení je tak výrazný, že nemusíte nějaký čas vůbec používat řasenku.

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS "ŘASA NA ŘASU"

Tato speciální metoda spočívá v aplikaci syntetických řas různých délek na jednotlivé přírodní řasy klientky pomocí speciálního lepidla, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení.

Aplikujeme jednu řasu po druhé na Vaše řasy. Každá Vaše řasa bude mít přirozený vzhled – bude jemná, lehká a krásně splyne s Vaší přírodní řasou.

Řasy aplikujeme precizně a šetrně, dbáme na kvalitu použitého materiálu. Proto naše zákaznice mohou řasy nosit až dva roky bez nutnosti pauzy.

Prvoaplikace trvá cca 2 hodiny, doplnění řas po 3-5 týdnech cca 1 hodinu.

Buďte krásná ihned po probuzení bez nutnosti použití líčidla.
Zajistěte si neodolatelné řasy, které Vás oprostí od líčení, a vykouzlí Vám svůdný pohled hollywoodské star.
Přirozený nebo extrémně výrazný pohled, záleží jen na Vašich přáních.

Ukázky našich prací:

DEPILACE VOSKEM

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů. Nevýhodou je, že v závislosti na citlivosti pokožky, se může jednat o bolestivější způsob depilace (i když bolest trvá velice krátkou dobu).

DEPILACE CUKROVOU PASTOU

Depilace cukrovou pastou je starodávnou, tradiční a dodnes nejrozšířenější metodou depilace. Cukrová pasta se pro své vyjímečné vlastnosti stává stále oblibenější po celém světě. Jde o nejšetrnější způsob depilace.

 • Cukrová pasta  je čistě přírodní, bez chemických přídavků a barviv, tudíž naprosto hypoalergení. Vysoká koncentrace cukru zabraňuje usídlování bakterií jak v pastě tak v dóze.
 • Depilační cukrová pasta  odstraňuje pouze chloupky a odumřelé kožní buňky, zdravé kožní buňky nestrhává jako teplý vosk. Proto je depilace velmi šetrná i v případě ekzémů. Cukrová pasta dokáže vytrhnout jak kratší, tak i špatně vyrostlé chloupky.
 • Cukrová pasta také působí jako peeling. Cukrová pasta se může nanést několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní.
 • Depilace cukrovou pastou je minimálně bolestivá, a proto vhodná k použití na intimní partie i podpaží.
 • Po depilaci cukrovou pastou se netvoří žádné pupínky, veškeré podráždění do hodiny zmizí a pokožku a zanechává zářící. Pokožka zůstane holá 3-5 týdnů, přičemž ochlupení postupně slábne. Svým peelingovým působením cukrová pasta minimalizuje riziko zarůstání chloupků.
 • Po epilaci se netvoří žádné pupínky ani zánětlivá ložiska či podráždění. Ani v tříslech, kde je to např. při holení běžné
 • Depilační cukrová pasta je vhodná k depilaci celého těla, je vodou odstranitelná z povrchů a látek.

CHEMICKÝ PEELING

Inovační řešení s mimořádnými výsledky
Hloubková obnova a silné omlazení pleti

Přípravky s nimiž pracuji, jsou vhodné pro všechny typy pleti včetně kuperózní
( s popraskanými žilkami) a jsou určené pro osoby, které si přeji eliminovat nedostatky na pleti a očekávají rychlé výsledky.

Účinně řeší celou řadu problémů jako je:

 • akné, jizvičky po akné
 • tvrásky a známky fotostárnutí
 • hrubá mastná pokožka
 • pigmentové skvrny  - hyperpigmentace
 • lupénka

Po aplikaci je pleť nádherně obnovená, omlazená, zjemněná, projasněná, osvěžená, pročištěná, zdravější, pevnější.

MEZOTERAPIE

Provádí se metodou mikroaplikace do pleti. U tohoto procesu se kosmetická pěstící látka intenzivně dostává společně s koncentrovaným kyslíkem (90-95%) do hlubších vrstev kůže. Účinky jsou viditelné již při první návštěvě!

Účinky mezoterapie:

• antivirotické a antibakteriální účinky - hojí akné, atopický ekzém

• blahodárný při stresových i jinak zátěžových stavech

• regeneruje pleť, působí proti předčasnému stárnutí, vylepšuje drobné vrásky a pigmentové skvrny

• zklidňuje podrážděnou pleť, odstraňuje přebytečný maz

LÍČENÍ

Make-up je velmi důležitou součástí každé ženy. Měl by ženě dát jistotu, že přednosti jejího obličeje nelze přehlédnout a že vše, co by mohlo být vadou, se změní v její zvláštnost a výjimečnost.

Nejdůležitější je typ Vaší osobnosti a dále stav Vaší pleti - tedy zda jste spíše jarní, letní, podzimní nebo zimní typ. Podle toho s Vámi zkonzultujeme barevné odstíny. Dále je nutné zvážit Váš věk, případné poškození pleti a také to, zda jde o pleť suchou, mastnou nebo spíše smíšenou. Abychom dosáhli Vaší maximální spokojenosti, je pro nás rovněž velmi důležité vědět, pro jakou příležitost se Váš make-up vytváří.

Líčení od profesionální vizážistky pro přirozenou krásu a jedinečnost!
Při výběru barev „na míru" se bere v úvahy celkový vzhled, typ pleti, barva očí a také vlasů. Na základě těchto údajů naše profesionálka vybere z šesti barevných typů (světlého, tmavého, teplého, studeného, zářivého a jemného) konkrétní paletu barev dle typu osobnosti.
Díky této profesionální radě kosmetičky tak vynikne Vaše jedinečnost a bude zvýrazněna Vaše přirozená krása

O ARABESQUE

Jednoduše nejlepší !
Se značkou Arabesque jste se rozhodli pro nejoblíbenější značku profesionálů a jednu z nejlepších kolekcí dekorativní kosmetiky v oblasti barevného a stylového poradenství.

S Arabesque máte možnost zvýraznit a podtrhnout Vaši osobnost a individualitu.
Dvakrát ročně představuje Arabesque v souladu s aktuálními módními trendy, nové trendy v líčení a tipy pro make up.

S Arabesque získáváte kvalitu, která odpovídá světové úrovni a to vše za více než přijatelnou cenu.

Kosmetice Arabesque byla několikrát udělena cena ,,Professional Beauty Award" za nejoblíbenější kolekci dekorativní kosmetiky německých kosmetických institutů.

Harmonie barev.
Kosmetika Arabesque Vám nabízí aktuální harmonicky sladěný sortiment, rozdělený podle čtyř barevných typů. To znamená, že barvy pro jeden typ se dají navzájem kombinovat.

Jarní a podzimní typ.
Tyto palety obsahují barvy s teplým podtónem. Jarní - barvy jemné , svěží a světlé.
Podzimní – barvy zemité, charakteristické pro tento typ.

Letní a zimní typ.
Těmto paletám vévodí barvy studené. Jemné zamlžené pastelové odstíny pro letní typ, a ledové jasné intensivní barvy pro typ zimní.

Možnost zakoupení dekorativní kosmetiky u nás v salonu!

Výrobky k zakoupení u nás v salonu

Další položky menu